Lustra na wymiar


Wykonujemy lustra na wymiar na terenie Wrocławia, Oleśnicy, województwa dolonośląskiego ale swoje usługi wykonywania luster na wymiar z montażem oferujemy również w całej Polsce.

Specjalizujemy się w lustrach dla domu i firm. Posiadamy w ofercie tafle o różnej grubości i wymiarach. Nasze lustra zgodne są z normą PN-EN 1036, co gwarantuje odporność na korozję.

Możemy wykonać dowolny kształt – od prostokątnego po owalny czy sześciokątny.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Lustro docięte zgodnie z budżetem jakim dysponujesz i na Twoją kieszeń
  • Wysoką jakość wykonania lustra, nie odstawiamy fuszerki
  • Możliwość odbioru osobistego lustra w naszym zakładzie we Wrocławiu lub Twardogórze
  • W razie potrzeby bezpieczną dostawę zamówionego lustra pod same drzwi
  • Niezmiennie dostajesz gwarancję najlepszej możliwej jakości


Lustra na wymiar wrocław


Kiedy planujesz kupić lustro na wymiar cena za metr to absolutnie nie wszystko, co ma cie interesować, to dopiero początek. FTB GLASS doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego umawiając się na przygotowanie oraz montaż lustra starannie ustalamy inne detale. Rozmawiając z klientem zaczynamy od ilości luster. Jeżeli chcesz zamówić ich wiekszą ilość, wówczas oczywiście możesz liczyć na korzystne rabaty zarówno na lustro jak i montaż. Następnie prosimy o podanie szerokości i wysokości każdej pozycji lustra. Wymiary przekazywne przez Państwa mogą być absolutnie dowolne, nic nas nie ogranicza, dopasowujesz je do swoich potrzeb i my to rozumiemy. Jest to ogromna zaleta korzystania z usługi luster na wymiar!

Kiedy ustalimy jakie wymiary mają mieć Twoje lustra, trzeba zastanowić się nad sposobem wykończenia krawędzi lustra na wymiar. Przedstawiamy ci propozycję szlifu, który wykonany jest maszynowo. Dzięki temu wszystkie krawędzie lustra są całkowicie gładkie i idealne. Inną opcją przygotowania krawędzi lustra to fazowanie, które nada Twojemu lustru dekoracyjny charakter. Można oczywiście zdecydować się na opcję – brak obróbki. W wypadku, gdy lustro ma być wstawione do szafy na wymiar lub ma być oprawione w ramę, nie będziemy wykańczać jego krawędzi.