Cięcie szkła


Cięcie szkła to usługa, którą świadczymy codziennie dla naszych klientów, docierając wszędzie gdzie konieczne jest dopasowanie szyby lub szkła do konkretnego wymiaru wymiaru. Docinamy różne rodzaje szkła, m.in. szkło typu lacobel, które można z powodzeniem stosować w kuchniach czy łazienkach, szkło pod kominki i piece, ale także inne elementy szklane, które mogą posłużyć do wykonania przeróżnych zabudów ze szkła.

Wykonanie paneli o niestandardowym wymiarze, czy szyb do drzwi i mebli nie stanowi dla nas problemu.

Cięcie luster

Nasi pracownicy świadczą również usługę cięcia luster, mogąc nadać im kształt ograniczony wyłącznie Waszą wyobraźnią. Bez najmniejszego problemu możemy przeciąć się przez laminaty lustra, nie uszkadzając w żadnym stopniu jego tafli.

Cięcie wodą

Nasza firma docina szkło zarówno standardowymi metodami, jak i nowoczesnymi, jak np. wodą z użyciem technologii waterjet. Cięcie szkła wodą robimy z wykorzystaniem wąskiego stromienia wody sprężonej do bardzo wysokiego ciśnienia, które w połączeniu z materiałem ściernym umożliwia nam cięcie szkła o dowolnej niemal grubości. W naszej firmie zajmujemy się głównie cięciem szkła o standardowej grubości 2mm - 19mm, oraz także cięciem luster wodą - przy użyciu tej samej technologii.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą oraz zapytania o usługi jakie świadczymy na terenie Wrocławia, Oleśnicy i okolic. Na wszelakie pytania pozostajemy do dyspozycji pod telefonem oraz adresem email.


cięcie szkła wrocław