szkło z grafiką Wrocław


Szklane elementy z grafiką to doskonały sposób na oryginalne i niebanalne urządzenie wnętrza. Można je stosować w różnych pomieszczeniach i na wiele sposobów. Przykładem są szklane panele kuchenne, które nie tylko chronią ściany przed zabrudzeniami, ale także stanowią efektowną ozdobę kuchni. Grafika na szkle nad blatem kuchennym może być jednolita lub wieloelementowa, a motyw może być dostosowany do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza.

Szkło z grafiką może także znaleźć zastosowanie w meblach, np. na frontach szafek czy blatach. Dzięki temu nawet najprostsze meble nabierają wyjątkowego charakteru i stają się elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Grafika na szkle można dostosować do kolorystyki i stylu mebla, dzięki czemu całość będzie spójna i harmonijna.

Grafika na szkle w łazience to także ciekawa propozycja dla osób, które chcą wyróżnić to pomieszczenie w swoim domu. Panele szklane mogą być wykorzystane jako uzupełnienie ściany czy też wstawki pomiędzy płytkami, co dodatkowo podkreśli oryginalny charakter aranżacji. Szkło z grafiką to także doskonała alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych, co pozwoli na stworzenie oryginalnego wystroju, który będzie w pełni odzwierciedlał indywidualne gusta użytkowników.

W przypadku szkła z grafiką nie ma ograniczeń co do wzorów i motywów, dlatego tak wiele osób decyduje się na jego stosowanie w aranżacji wnętrz. Szkło z grafiką to produkt wysokiej jakości, który charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką temperaturę. Warto zwrócić uwagę, że grafika na szkle może być wykonywana w różnych technikach, np. druk UV, lakierowanie czy fototapeta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkła z grafiką.

Grafika na szkle


Grafika na szkle to niewyczerpalne źródło upiększania i gospodarowania przestrzeni, która Państwa otacza. Nieograniczona ilość motywów graficznych oraz sposobów ich stosowania powoduje, że sami nie jesteśmy w stanie określić ram w jakich nasz produkt ma się mieścić. Grafika na szkle po prostu upkięszy każde wnętrze!


Podstawowe pomysły na wykorzystanie formy określanej również jako grafika na szkle:

szkło w kuchni – szkło nad blatem w kuchni, tzw. panel kuchenny, fronty kuchenne z grafiką, blat kuchenny z grafiką, ekran kuchenny itp.

szafy z grafiką – motywy graficzne stosowane w drzwiach przesuwnych (na całej powierzchni drzwi, lub jako wstawki pomiędzy lacobel lub płytę)

meble z grafiką – biurka z grafiką, meble łazienkowe z grafiką, np. fronty szafek, fronty szuflad, blaty itp.

grafika w łazience – panele szklane wykorzystujemy również jako uzupełnienie przestrzeni na ścianie w łazience, wstawki pomiędzy płytkami, szkło zamiast płytek, szkło z grafiką zamiast kafli, grafika na szkle montowana na całą powierzchnię ściany.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi szkła z grafiką!